preskoči na sadržaj

Osnovna škola Veliko Trojstvo

Login
Anketa

ovdje možete glasati za

NAJ

nastavnika/nastavnicu  

u 2017./2018. školskoj godini

ANKETA se otvara klikom na sliku 

Javni pozivi

JAVNI POZIVI ZA OGRANIZACIJU IZLETA

Priloženi dokumenti:
ZAPISNIK.pdf

Prazni obrasi javnih poziva

NOVA e-mail adresa škole

ured@os-veliko-trojstvo.skole.hr

 

 

 

"Ono što vodi i vuče svijet, nije vlak nego ideje." 

 Victor Hugo

Tražilica
Obrazac za upite

 

Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Twitter škole

Anketa
Koliko vremena provodiš na Facebooku?





Naslov: FAQ
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Nemaš mail adresu??

Obrazovanje

Za djecu i roditelje

 

 

Posjeti i ovo

VAŽNO

 
Novi IBAN ili broj računa primatelja (žiro račun škole) je
 HR73 2340009 1110694602
Poziv na broj ostaje isti (šifra učenika i mjesec za koji se kuhinja plaća)

Idemo u srednju!!!

Sigurniji Internet
Mali priručnik za sigurniji Internet
Online CVRČAK

Crvčak, prosinac 2012.

 

Događajnica
Izdvajamo

Bontončić

Brojač posjeta
Ispis statistike od 18. 2. 2010.

Ukupno: 2282190
Ovaj mjesec: 2739
Ovaj tjedan: 215
Danas: 55

free counters

TRENUTNO ONLINE:

Online rječnik

Kliknite na papigu

i odvest će vas do online rječnika!

Portal za škole
Kalendar
21.09.2018. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

21.09.2018. 08:48
21. rujna - Dan sadnje drveta
Dan sadnje drveta iniciran je u Finskoj 2004. godine a povezan je s osvješćivanjem javnosti javnosti o klimatskim promjenama i različitim ekosustavima na Zemlji. Sadnjom drveta pomažemo našem planetu. Dan sadnje drveta jedna je od najpoznatijih aktivnosti ENO programa.

16.09.2018. 08:45
16. do 22. rujna - Europski tjedan kretanja
Svake godine, počevši od 2002., Europski tjedan mobilnosti (European Mobility Week) se organizira od 16. do 22. rujna i posvećen je održivom kretanju / mobilnosti.

CARNet vijesti
24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 404
INFORMACIJE

VRIJEME INFORMACIJA RAZREDNIKA

I KONZULTACIJA PREDMETNIH UČITELJA

školske 2017. / 17. godine

 

ime i prezime nastavnika/učitelja

razred/predmet

vrijeme

Spomenka Pavšek

1.razred

utorak,

11.40-12.25

Ivana Kolenc-Miličević

4.razred

ponedjeljak,

10.50-11.35

 I svaki 1. ponedjeljak u mjesecu u 17.00 h

Dunja Kramarić

3. razred

Srijeda,

10.50-11.35

Mateja Gadžo

6.a/hrvatski jezik

petak, 9.50-10.35

Helena Juren

7.b, 8.a, 8.b/kemija

četvrtkom 13.15-13.45

Ivana Anđić

4. razred Šandrovac

utorak

11.35-12.20

 

      TANJA BAJIĆ RAKNIĆ

8.a/ 8.b, 7.a/7.b i 6.b

Ponedjeljak 8.50- 9.35

Žaklina Marčinković-Ambrozić

Svi razredi

 

Srijeda12:30-13:55

Sonja Lučić

5.a, 5.b, 7.a i b

Srijeda 11:40-12:25

Jasmina Gale

5.a i b,7.a i b,3.razred

Utorak 12:30-13:15

Kristina Smrček Balatinec

1.,4.,6.a,6.b,7.a,7.b

Srijeda 8:50-9:35

Martina Pavičić

1., 3., 4., 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b

Srijeda

12.30-13.15

 

Zlatka Pemper

Svi razredi predmetne nastave/povijest

Ponedjeljak

9.50-10.35

Adica Šimatović

2. razred

Utorak

10.30-12.30

-svaki prvi ponedjeljak u mjesecu 16.oo -17.oo

Tajana Lončarić

1-4.r. PŠ Šandrovac i 1-4.r. PŠ Malo Trojstvo / Katolički vjeronauk

1-4.r. PŠ Šandrovac (ponedjeljak 9:20-10:05)

1-4.r. PŠ Malo Trojstvo (srijeda 9:45-10:30)

Sanja Pavliš

  1. i 3. r. PO Šandrovac

Petak

9.20 – 10.05.

Bernarda Musović

6.a, 6.b, 7.a i 7.b

Priroda/biologija

Srijeda

 11:40-12:25

Domagoj Bobovec

Tehnička kultura (5.-8. raz.)

Informatika (5.-7. raz)

Utorak

9.50 – 10.35

Dubravka Belačić

Likovna kultura (5. – 8. r.)

Srijeda

10:50 – 12:25

Petak

9:50 – 10:35

Marina Horvat

5.a, 5.b i 6.a

Utorak 10:50 – 11:35

Ivana Dolovski

  1. i 4. razred PO Ćurlovac

Ponedjeljak 10.00 – 10.45

preskoči na navigaciju