Energetska obnova PO Šandrovac

« Siječanj 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.01.2022. 14:02
Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti za zaštitu školskih mreža u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža appeared first on CARNET .

14.01.2022. 14:21
Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL
U tijeku je phishing kampanja koja cilja korisnike e-Dnevnika. Poruka je poslana s e-adrese: e.dnevnik.potvrde@gmail.com, a sadrži phishing URL koji vodi na formu za krađu korisničkih podataka. Phishing URL – hxxp://e-dnevnik-potvrde[.]c1[.]biz/ ... The post Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL appeared first on CARNET .

05.01.2022. 13:46
Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave pomoćne digitalne tehnologije u sklopu projekta "Podrška ostvarenju jednakih mogućnosti u obrazovanju za učenike s teškoćama u razvoju" ... The post Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija appeared first on CARNET .

Idemo u srednju

Dragi naši učenici osmaši!

Na ovoj stranici moći ćete pronaći sve što vas zanima o srednjoj školi, upisima i bodovima!

Objavljene su publikacije „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2021./2022. – Idemo u srednju!"

• Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2021./2022.- Idemo u srednju!!! - redovni učenici (za učenike koji u tekućoj školskoj godini završavaju osnovno obrazovanje u redovitome sustavu obrazovanja u Republici Hrvatskoj)

• Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2021./2022.- Idemo u srednju!!! - kandidati iz drugih obrazovnih sustava (za kandidate koji osnovno obrazovanje završavaju ili su završili izvan Republike Hrvatske, kandidate koji završavaju ili su završili osnovno obrazovanje u sustavu obrazovanja odraslih u Republici Hrvatskoj i za kandidate koji su osnovno obrazovanje završili u Republici Hrvatskoj prije 2019. godine)

• Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2021./2022.- Idemo u srednju!!! - učenici koji upisuju umjetničke programe i odjele za sportaše (za učenike koji žele upisati pripremne programe glazbene ili plesne škole ili srednju glazbenu ili plesnu školu te za učenike koji žele upisati razredne odjele za sportaše)

• Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2021./2022.- Idemo u srednju!!! - učenici s teškoćama u razvoju (za učenike s teškoćama u razvoju koji se prijavljuju preko županijskog upravnog odjela odnosno Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba)

• Primjer bodovanja za školsku godinu 2021./2022. (Primjeri bodovanja uspjeha kandidata iz osnovnoga obrazovanja).

Publikacije se nalaze i na naslovnoj stranici www.upisi.hr s desne strane.