DJEČJA PRAVA

« Siječanj 2021 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Rezultati odabranih udžbenika za 2019./2020. školsku godinu za 1. i 5. razred, te za biologiju, kemiju i fiziku u 7. razredu, te drugih obrazovnih materijala

15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

31.12.2020. 08:14
31. prosinca - Silvestrovo
Silvestrovo ili Stara godina je posljednji dan u godini, 31. prosinca i noć uoči nove godine. Silvestarska noć obilježava se proslavama pa se tako doček nove godine u Hrvatskoj održava obično uz vatromet. Najčeše se slavi zajedno s obitelji ili prijateljima kod kuće ili u posljednje vrijeme - vani na otvorenom.

21.12.2020. 09:03
Prvi dan zime
Zimski suncostaj ili solsticij je početak zime na sjevernoj polutki, a događa se 21. ili 22. prosinca. Tada je Sunce u svom prividnom kretanju po nebu najjužnije ili najniže nad obzorjem. Sunčeve su zrake okomite na južnu obratnicu, na 23°27' južne geografske širine.

15.01.2021. 14:02
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

14.01.2021. 16:24
Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu aplikacije za upravljanje školskom mrežom. Prethodno savjetovanje objavljeno je 13. siječnja 2021., a rok za ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

13.01.2021. 10:12
Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama)
Hrvatska akademska i istraživačka mreža-CARNET objavila je prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima za nabavu sustava za korisnike – CARNET gama. Prethodno savjetovanje objavljeno je 11. siječnja 2021., a rok ... The post Prethodno savjetovanje – Nabava sustava za korisnike (CARNET gama) appeared first on CARNET .

Boravak u šk.god 2013/2014

Početkom nove 2013./2014. školske godine produženi boravak počeo je s radom u drugoj smjeni, odnosno od 12:00 h do 16:30 h. S učenicima je i novi učitelj Dario. Što sve učenici rade u produženom boravku ove šk. godine donosimo vam u nastavku.

Kako se učenici osjećaju u boravku i što sve vole raditi pročitajte u njihovim sastavcima, koji se naleze u priloženim dokumentima!!

Moj Produzeni boravak.pdf

Boravak u šk.god 2012/2013

Produženi boravak u šk.godini 2011./2012.

Prve zrake proljetnog sunca dotakle su i naš produženi boravak, izmamile nam osmijeh na lica i naše dane učinile još veselijima. Na našim panoima, uz pjesmu, procvale su prve proljetnice, a opijeni njihovim mirisom dolepršali su i šareni leptirići. Svojim malim vrijednim rukama danima smo marljivo pripremali  uskrsno gnijezdo i pisanice koje smo ponijeli svojim kućama s jasnom porukom – SRETAN USKRS! Svojim radom, onoliko koliko nam to vrijeme dopušta nastojimo pridonijeti i radu naše učeničke zadruge „Vrijedne ruke“.

S dolaskom proljeća donosimo i mnoštvo novih fotografija kako bismo svima omogućili da barem djelomice zavire u naš mali svijet. Naša učiteljica Kristina Kovačić fotografijama je zabilježila naše zajedničke trenutke kako bismo vas bolje upoznali s mnogim aktivnostima koje ovdje provodimo.

Pored učenja i pisanja domaćih zadaća, igre i rekreacije naš boravak je i mjesto u kojemu razvijamo obiteljsku atmosferu, odgojne vrijednosti i radne navike kako bismo odrasli u dobre ljude. Naš boravak je mjesto u kojemu se prijateljstva razvijaju u svakodnevnim, naizgled nevažnim sitnicama i mjesto u kojemu stvaramo lijepe uspomene na svoje djetinjstvo i odrastanje.

Ovo je ujedno i pozivnica svim onim učenicima kojima je dosadno, kojima je potrebna pomoć u učenju i pisanju domaćih zadaća, onima koji traže prijatelje i obiteljsku atmosferu da nam se pridruže.

Očekujemo vas s radošću!

Učenici i učiteljica Kristina Kovačić

Za početak vam donosimo nekoliko fotkica o aktivnostima u produženom boravku! (učitavanje malo duže traje....budite strpljivi!!!)

Jesen je stigla i u boravak. Dočekali smo je veselo i razigrano!    Povodom svečanosti Dana kruha sami smo mijesili i pekli peciva, koja smo slasno pojeli....

by Ivana Dolovski