DJEČJA PRAVA

se školski časopis CVRČAK

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

Rezultati odabranih udžbenika za 2019./2020. školsku godinu za 1. i 5. razred, te za biologiju, kemiju i fiziku u 7. razredu, te drugih obrazovnih materijala

27.10.2020. 09:45
27. listopada – Svjetski dan audiovizualne baštine
Otkako je UNESCO na svojoj 33. generalnoj konferenciji 2005. godine prihvatio prijedlog da se 27. listopada proglasi Svjetskim danom audiovizualne baštine, Hrvatska kinoteka Hrvatskog državnog arhiva kao nacionalni filmski arhiv, aktivno se uključila u njegovo obilježavanje.

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

30.10.2020. 17:01
INFO Najava radova – Iskon, Optima – Osjecko-baranjska zupanija – 02.11.2020.
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima u mrezi pruzatelja usluge Iskona i Optime, koji ce se odvijati 02.11.2020. od 15:00 do 23:00 sati. Uslijed radova ocekuju se povremeni ... The post INFO Najava radova – Iskon, Optima – Osjecko-baranjska zupanija – 02.11.2020. appeared first on CARNET .

30.10.2020. 10:51
Istraživanje tržišta – poziv na sastanak
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave nacionalne licence za alat za korištenje digitalnih materijala za nastavnike i za učenike u sklopu II. faze programa ... The post Istraživanje tržišta – poziv na sastanak appeared first on CARNET .

29.10.2020. 13:18
CUC stavlja naglasak na digitalnu transformaciju i AI u obrazovanju
CARNET-ova konferencija za korisnike (CUC) pod nazivom ,,Izazov prihvaćen!" održat će se 22. godinu zaredom, ovaj put u cijelosti u online formatu. Zbog trenutne situacije izazvane koronavirusom sudionici će, od ... The post CUC stavlja naglasak na digitalnu transformaciju i AI u obrazovanju appeared first on CARNET .

Boravak u šk.god 2013/2014

Početkom nove 2013./2014. školske godine produženi boravak počeo je s radom u drugoj smjeni, odnosno od 12:00 h do 16:30 h. S učenicima je i novi učitelj Dario. Što sve učenici rade u produženom boravku ove šk. godine donosimo vam u nastavku.

Kako se učenici osjećaju u boravku i što sve vole raditi pročitajte u njihovim sastavcima, koji se naleze u priloženim dokumentima!!

Moj Produzeni boravak.pdf

Boravak u šk.god 2012/2013

Produženi boravak u šk.godini 2011./2012.

Prve zrake proljetnog sunca dotakle su i naš produženi boravak, izmamile nam osmijeh na lica i naše dane učinile još veselijima. Na našim panoima, uz pjesmu, procvale su prve proljetnice, a opijeni njihovim mirisom dolepršali su i šareni leptirići. Svojim malim vrijednim rukama danima smo marljivo pripremali  uskrsno gnijezdo i pisanice koje smo ponijeli svojim kućama s jasnom porukom – SRETAN USKRS! Svojim radom, onoliko koliko nam to vrijeme dopušta nastojimo pridonijeti i radu naše učeničke zadruge „Vrijedne ruke“.

S dolaskom proljeća donosimo i mnoštvo novih fotografija kako bismo svima omogućili da barem djelomice zavire u naš mali svijet. Naša učiteljica Kristina Kovačić fotografijama je zabilježila naše zajedničke trenutke kako bismo vas bolje upoznali s mnogim aktivnostima koje ovdje provodimo.

Pored učenja i pisanja domaćih zadaća, igre i rekreacije naš boravak je i mjesto u kojemu razvijamo obiteljsku atmosferu, odgojne vrijednosti i radne navike kako bismo odrasli u dobre ljude. Naš boravak je mjesto u kojemu se prijateljstva razvijaju u svakodnevnim, naizgled nevažnim sitnicama i mjesto u kojemu stvaramo lijepe uspomene na svoje djetinjstvo i odrastanje.

Ovo je ujedno i pozivnica svim onim učenicima kojima je dosadno, kojima je potrebna pomoć u učenju i pisanju domaćih zadaća, onima koji traže prijatelje i obiteljsku atmosferu da nam se pridruže.

Očekujemo vas s radošću!

Učenici i učiteljica Kristina Kovačić

Za početak vam donosimo nekoliko fotkica o aktivnostima u produženom boravku! (učitavanje malo duže traje....budite strpljivi!!!)

Jesen je stigla i u boravak. Dočekali smo je veselo i razigrano!    Povodom svečanosti Dana kruha sami smo mijesili i pekli peciva, koja smo slasno pojeli....

by Ivana Dolovski