Energetska obnova PO Šandrovac

« Siječanj 2022 »

ISPRIČNICE

Poštovani roditelji!

Ovdje možete preuzeti ispričnice za opravdavanje izostanaka učenika od strane Vas roditelja!

ISPRICNICA RODITELJA.docx

Odabrani udžbenici

20.01.2022. 14:02
Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave sigurnosnih komponenti za zaštitu školskih mreža u sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i ... The post Poziv na istraživanje tržišta – sigurnosne komponente za zaštitu školskih mreža appeared first on CARNET .

14.01.2022. 14:21
Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL
U tijeku je phishing kampanja koja cilja korisnike e-Dnevnika. Poruka je poslana s e-adrese: e.dnevnik.potvrde@gmail.com, a sadrži phishing URL koji vodi na formu za krađu korisničkih podataka. Phishing URL – hxxp://e-dnevnik-potvrde[.]c1[.]biz/ ... The post Upozorenje: e-Dnevnik phishing URL appeared first on CARNET .

05.01.2022. 13:46
Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET planira započeti postupak javne nabave pomoćne digitalne tehnologije u sklopu projekta "Podrška ostvarenju jednakih mogućnosti u obrazovanju za učenike s teškoćama u razvoju" ... The post Poziv na istraživanje tržišta – pomoćna digitalna tehnologija appeared first on CARNET .

Eko kreativci

Tijekom naše kampanje proveli smo niz kreativnih radionica, na kojima smo uz podršku naših roditelja i učitelja izrađivali razne uporabne i ukrasne predmete od ekološkog, prirodnog, otpadnog i recikliranog materijala. Osim zabavnog karaktera, ove radionice imale su i edukativni karakter, jer smo naučili kako reciklirati papir i plastične vrećice, kako iskoristi stare limenke i plastične boce....kao i još mnogo toga. Međutim, postigli smo ono što nam je i bio cilj, na zabavan način osvijestili smo ekološku svijest, kako nas samih, tako i naših roditelja, učitelja, a nadamo se i vas koji posjećujete naše stranice! Sve aktivnosti naših eko kreativaca možete pogledati na posebnim stranicama svake pojedine aktivnosti. Na ovoj interaktivnoj fotografiji, koju su izradili naši članovi WEBtima, kliknete na naziv željene radionice i putem linka otvorit će vam se tražena stranica i aktivnost!  Nadamo se da ćete se i vi upustiti u eko kreativan svijet i izraditi hrpu korisnih predmeta, od već pomalo zapuštenih stvarčica.....koje sigurno imate u svom domu!!!